یعنی کراش الان داره چیکار میکنه؟قرنطینه رو جوری میگذرونه؟

بابا لعنتی من هفت ماهه رو یارو کراش دارم اون مرتیکه احتمالا حتی اسم منم یادش رفته البته یه سوال اینکه آدم به کراشش بگه مرتیکه طبیعیه آیا؟

توی این صحنه میخوام هزار بار بگم به من چه دنیای مادو تا با هم خیلی فاصله داره(دروغ گفتم اصلنم خیلی فاصله نداره یکم موقعیت مکانیمون فاصله داره فقط:دی)

پسر زندگی بعد غروب فوق العادست مثلا ساعت نه تازه تصمیم میگیریم پیتزا بپزیم یه ساعت بعد داریم پیتزا میخوریم و سریال میبینیم در حالی که تو حالت عادی من باید امشب رو تا صبح بیدار میبودم و کارای فردا که با خانم آ کلاس داشتیم رو میکردم بعد بدون یکساعت خواب میرفتم سر کلاس و یه دورم اونجا سرویس میشدم بعد در بهترین حالت جنازم میرسید خونه و یه ساعت بعد دوباره کلاس داشتم اوفف!!!!

البته در حالت عادی یکی دو روز دیگه باید میرفتم:/

مهم نیست تا وقتی که فرصت بیشتری برای ندیدن ریخت بعضیا داشته باشم هیچ اشکالی تو عقب افتادن هیچ برنامه مهم و ضروری ای نمیبینم چون قبل از هر چیزی آرامش مهمه و من واقعا با همین یه مورد آرامش صد در صدی دارم خییلی جدیی:)

میشه لطف کنید با عکس پنکیکام زخمی شید و بهم بگید خیلی خارجی شده تو گویی که از پینترست اسین گرفته شده ،میشه؟؟؟

برنامه شبانگاهی ۳

برنامه شباهنگاهی ۲

برنامه شبانگاهی

یه ,رو ,ساعت ,خیلی ,تو ,فاصله ,حالت عادی ,و یه ,فاصله داره ,خیلی فاصله ,ساعت بعد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

صلی الله علیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها ساعت شنی limuu faulaviret1970 3443 گردشگری سلامت هیئت زوّارالحسین علیهم السلام arashatashbahar صنعت دانش بنیان، آینده روشن ما فناوری اطلاعات | وب | VPS | SSL